Contactinformatie van het Bestuur

Algemene mailadres: Bestuur@svfibonacci.nl

Individuele functies:

Voorzitter: voorzitter@svfibonacci.nl

Secretaris: secretaris@svfibonacci.nl

Penningmeester: penningmeester@svfibonacci.nl

Commissaris Activiteiten: activiteiten@svfibonacci.nl

Commissaris Onderwijs: onderwijs@svfibonacci.nl

Contactinformatie van de commissies

Activiteitencommissie: Mail de Commissaris Activiteiten

Acquisitiecommissie: acquisitie@svfibonacci.nl

Eerstejaarweekendcommissie: ejw@svfibonacci.nl

Mediacommissie: media@svfibonacci.nl

Studiereiscommissie: studiereis@svfibonacci.nl

Contact locatie

Telefoonnummer: 015-2606293

Adres:

Rotterdamseweg 137 (lokaal 1.031)

2628 AL Delft