Je bouwt moeiteloos een complex financieel model en zorgt dat het gebruik vlekkeloos verloopt. Je bent thuis in de wereld van actuariaat (of hebt hier interesse in) en neemt graag de adviserende rol op je. Ben jij in je element als je je mag bezighouden met een combinatie van deze activiteiten? Lees dan verder want wij zijn op zoek naar een gedreven en zelfstandige (Junior) Consultant.

Functieomschrijving

Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste nieuwe collega in ons consultancy team. Jouw werkzaamheden zijn onder andere:

 • Het bouwen van financiële applicaties voor onze klanten. Voorbeelden hiervan zijn pensioenplanners en -portalen, pensioen- en verzekeringsberekeningen voor externe systemen en documenten. Bij de bouw van deze applicaties maak je gebruik van ons eigen ontwikkelplatform Futurama;
 • Als onderdeel van een projectteam implementaties bij klanten van ActuIT verrichten;
 • Ondersteunen bij de ontwikkeling van Futurama.

Functie-eisen/profiel

 • Minimaal HBO geschoold;
 • Analytische achtergrond;
 • Vloeiend in Nederlandse taal en geschrift. Engels is een pre;
 • Aantoonbare affiniteit met IT;
 • Ervaring met het gestructureerd opzetten van financiële producten in Excel;
 • Je bent beschikbaar voor minimaal 32 uur in de week;
 • Plezier in je werk is voor ons een vereiste voor succes.

Ziet jouw CV er (nog) niet zo uit, maar ben je wel enthousiast over de functie? Dan laten we ons graag overtuigen van jouw kwaliteiten. Heb je al wat meer ervaring en sta je open voor een nieuwe uitdaging? Voor een functie met meer verantwoordelijkheden ben je bij ons ook aan het juiste adres!

Vaardigheden

 • Analytisch ingesteld;
 • Klant- en servicegericht;
 • Flexibel;
 • Accuraat;
 • Resultaatgericht;
 • Gestructureerd;
 • Leergierig.

Over ActuIT

ActuIT verzorgt interactieve oplossingen voor uw communicatie op het gebied van pensioen en andere financiële producten. Dit doen we middels onze pensioenplanners, die op maat worden gemaakt. Hiervoor combineren we de vakgebieden actuariaat, IT en communicatie met elkaar. Dit resulteert in een divers team met verschillende studie achtergronden en diverse werkzaamheden.

Naast de pensioenplanners houden we ons ook bezig met de hedendaagse ontwikkelingen. Zo zijn we op dit moment bezig met het ontwikkelen van Perspectief, onze zelf ontwikkelde financiële planningstool. Dit idee is pas vorig jaar ontstaan maar wordt binnenkort gelanceerd voor 28,000 deelnemers én we verwachten dat het er in de toekomst nog veel meer gaan worden. Ook het nieuwe pensioenakkoord brengt veel en grote veranderingen met zich mee. Hiervoor zijn we nu al bezig met het ontwerpen en schetsen van ideeën als toepassing op de huidige pensioenplanners. Kortom, we staan nooit stil en zijn altijd bezig met innoveren.

Werken bij ActuIT

ActuIT is een enthousiaste en kleine organisatie. Er heerst een informele werksfeer waarin pro-activiteit wordt aangemoedigd, en consultants zelfstandig of in kleine teams de verantwoordelijkheid dragen voor klantapplicaties. Dat geeft je de mogelijkheid om zelf facetten van je werk op te pakken die je leuk vindt en waar je goed in bent. Daarnaast besteden we veel aandacht aan jouw persoonlijke leerdoelen.

ActuIT wil niet alleen een interessante, maar ook een plezierige werkgever zijn. Dat vind je terug in:

 • Aandacht voor persoonlijke groei en ontwikkeling;
 • Flexibele werktijden die je zelf kan indelen;
 • Kantoren op loopafstand van Amsterdam CS en Eindhoven CS;
 • Flexibel in thuiswerken;
 • Mogelijkheid tot het volgen van (externe) cursussen en opleidingen.

Over Futurama

Futurama (www.futurama.eu) is het software-pakket dat ActuIT in eigen beheer heeft ontwikkeld. Futurama wordt door financiële dienstverleners ingezet als communicatie-oplossing voor de financiële producten die zij aanbieden. Binnen Futurama kunnen deze financiële producten gemodelleerd worden, en vervolgens via bijvoorbeeld een website individueel inzichtelijk gemaakt worden. ActuIT verzorgt voor een groot aantal financieel dienstverleners implementaties met Futurama. Diverse klanten van ActuIT werken ook zelfstandig met Futurama. Met meer dan 7 miljoen eindgebruikers is ActuIT marktleider op het gebied van pensioencommunicatie-applicaties in Nederland.

Arbeidsvoorwaarden

ActuIT biedt een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en goede personeelsvoorzieningen. We bieden een concurrerend salaris afhankelijk van ervaring en opleiding. Daarnaast bieden we de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Vergoeding van internet en telefoonkosten;
 • Laptop;
 • Pensioenverzekering.

Geïnteresseerd

Ben jij op zoek naar een bedrijf met leuke collega’s, afwisselend werk, voldoende uitdaging en veel ruimte tot eigen initiatief? Of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Dirk Kuijpers op telefoonnummer 020-5304760 of per e-mail dirk.kuijpers@actuit.nl.
Wellicht ben jij degene die ons team binnenkort komt versterken!