DMFCO Asset Management 

Kom jij werken voor de snelst groeiende asset manager van Nederland?

Is data voor jou de drijvende kracht achter het succes van een bedrijf? En wil jij daaraan bijdragen door die data voor de gehele organisatie toegankelijk te maken? Ben jij gedreven, proactief en analytisch sterk? Haal jij altijd het beste uit jezelf en zie je vaak dingen die beter kunnen? Dan zoeken we jou!

Wij zijn DMFCO Asset Management, de onafhankelijke asset manager die in korte tijd het vertrouwen heeft gewonnen van institutionele beleggers die willen beleggen in Nederlandse woninghypotheken. Hiervoor hebben wij MUNT Hypotheken opgericht. Een innovatieve en moderne hypotheekaanbieder die sinds 2014 hypotheken aanbiedt met goede en eerlijke voorwaarden. Dit heeft voor een grote verandering op de Nederlandse hypotheekmarkt gezorgd. Inmiddels behoren we met bijna 20 miljard aan toezeggingen tot de grootste hypotheekverstrekkers van Nederland.

Dit doen we met een team van zo’n 45 collega’s met veel ervaring in de bancaire en hypothecaire sector. We bieden je de mogelijkheid om mee te denken over alle aspecten van het bedrijf. Hierdoor ontwikkel jij je snel en heb je daadwerkelijk impact op het succes van DMFCO. Groeien wij samen verder?

Wat jij gaat doen

• Analyseren en visualiseren van data (voor asset management en operations)

• Bijdragen aan diverse projecten om DMFCO nog meer “data-driven” te maken

• Continu uitgedaagd worden om de huidige processen en plannen van DMFCO te optimaliseren

• Werken met leuke collega’s bij een ‘financial’ met een start-up mentaliteit

• Jezelf verder ontwikkelen door deel te nemen aan het Young Professionals programma (met o.a. externe coaching en trainingen, bedrijfsbezoeken en netwerkborrels)

Wie jij bent

• Je hebt een relevante universitaire opleiding afgerond

• Analytisch, nieuwsgierig en ambitieus

• Ervaring met de doorvertaling van data naar advies

• Kennis van en ervaring met het maken van analyses (o.a. predictive analytics)

Wat wij jou bieden

• Een baan bij één van de leukste en snelst groeiende asset managers van Nederland

• Een uitstekend salaris dat past bij je ervaring en achtergrond

• Leuke activiteiten zoals evenementen, borrels, de gezamenlijke lunch en de jaarlijkse Mysterytrip

• OV Business Card voor 1e klas reizen

• Een gezellig en betrokken team met diverse persoonlijkheden

• Kantoor 5 minuten lopen vanaf Den Haag Centraal Enthousiast?

Wij leren je graag kennen! Stuur je CV naar Dirk via bekkers@dmfco.nl. Wil je eerst meer weten? Kom dan een keer langs op ons kantoor in Den Haag of bel Dirk op +31 (0)70 209 28 44.