Je wordt blij van een uitdagend stukje programmeerwerk. Denkt graag mee over software architectuur en je weet jouw analytische kennis om te zetten naar gebruiksvriendelijke toepassingen. Wanneer jouw hart hier sneller van gaat kloppen, lees dan verder want wij zijn op zoek naar een gedreven ASP.NET / C# ontwikkelaar voor de ontwikkeling van ons softwareplatform Futurama.

Functieomschrijving
Je werkt mee aan de ontwikkeling van ons softwarepakket Futurama, een oplossing die de gebruikers in staat stelt om op zeer eenvoudige wijze rekenkundige producten te modelleren en via een website, documenten of via webservices weer te geven. Met dit pakket is ActuIT marktleider op het gebied van online individuele pensioencommunicatie op de Nederlandse markt. We ontwikkelen Futurama in C#. Het is een combinatie van on-premise en cloud-based, dus je kan je ervaring in beide technieken bij ons ontwikkelen.

Vind jij het leuk om…

 • in een klein team je bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van ons pakket?
 • alle aspecten van software-ontwikkeling in de praktijk te brengen?
 • veel zelfstandigheid, vrijheid en verantwoordelijkheid te krijgen bij het invullen van je werkzaamheden?
 • in de binnenstad van Amsterdam en/of Eindhoven te werken?

Neem dan contact op met Dirk Kuijpers via dirk.kuijpers@actuit.nl of lees meer om te zien wat wij je bieden.

Functie-eisen/profiel

 • HBO werk- en denk-niveau;
 • Ruime kennis van ASP.NET en C#;
 • Ervaring met databases in het algemeen en SQL in het bijzonder;
 • Ervaring met Azure, xml, xslt, webservices en javascript;
 • Analytische achtergrond;
 • Wiskundig onderlegd;
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en schrift;
 • Je bent beschikbaar voor minimaal 32 uur in de week.

Ziet jouw CV er (nog) niet zo uit, maar ben je wel enthousiast over de functie? Dan laten we ons graag overtuigen van jouw kwaliteiten.

Vaardigheden

 • Analytisch ingesteld;
 • Klant- en servicegericht;
 • Flexibel;
 • Accuraat;
 • Resultaatgericht;
 • Gestructureerd;
 • Leergierig.

Over Futurama
Futurama is het softwarepakket dat ActuIT in eigen beheer heeft ontwikkeld. Futurama wordt door financieel dienstverleners ingezet als communicatie oplossing voor de financiële producten die zij aanbieden. Binnen Futurama kunnen deze financiële producten gemodelleerd worden, en vervolgens via bijvoorbeeld een website individueel inzichtelijk gemaakt worden. ActuIT verzorgt voor een groot aantal financieel dienstverleners implementaties met Futurama. Diverse klanten van ActuIT werken ook zelfstandig met Futurama.

Werken bij ActuIT
ActuIT is een enthousiaste, kleine organisatie. Er heerst een informele werksfeer waarin pro-activiteit wordt verwacht en aangemoedigd. Ontwikkelaars werken in kleine teams en krijgen daarbij veel vrijheden en verantwoordelijkheden toebedeeld. Dat geeft je de mogelijkheden om zelf facetten van je werk op te pakken die je leuk vindt en waar je goed in bent. Daarbij besteden we veel aandacht aan jouw persoonlijke leerdoelen. Je kunt je eigen stempel op onze organisatie drukken. Plezier in je werk is voor ons een vereiste voor succes.

De werkzaamheden voer je grotendeels uit in ons kantoor in Eindhoven of Amsterdam. Je krijgt daarbij veel vrijheid om je eigen werktijden in te delen en/of vanuit huis te werken.

ActuIT wil niet alleen een interessante, maar ook een plezierige werkgever zijn. Dat vind je terug in:

 • Aandacht voor persoonlijke groei en ontwikkeling;
 • Flexibele werktijden;
 • Kantoren op loopafstand van Amsterdam CS en Eindhoven CS;
 • Mogelijkheid tot thuiswerken;
 • Mogelijkheid tot het volgen van (externe) cursussen.

Arbeidsvoorwaarden
ActuIT biedt een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en goede personeelsvoorzieningen. We bieden een concurrerend salaris afhankelijk van ervaring en opleiding. Daarnaast bieden we de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Winstuitkering;
 • Vergoeding van internet en telefoonkosten;
 • Laptop;
 • Pensioenverzekering.

Geïnteresseerd?
Ben jij op zoek naar een bedrijf met leuke collega’s, afwisselend werk, voldoende uitdaging en veel ruimte tot eigen initiatief? Of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Dirk Kuijpers op telefoonnummer 020-5304760 of per e-mail dirk.kuijpers@actuit.nl.

Wellicht ben jij degene die ons team binnenkort komt versterken!