Je bouwt moeiteloos een complex financieel model en zorgt dat het gebruik vlekkeloos verloopt. Je bent thuis in de wereld van actuariaat en neemt graag de adviserende rol op je. Ben jij in je element als je je mag bezighouden met een combinatie van deze activiteiten? Lees dan verder want wij zijn op zoek naar een gedreven en zelfstandige Junior Consultant.

Functieomschrijving

We zijn per direct op zoek naar een enthousiaste nieuwe collega in ons consultancy team. Jouw werkzaamheden zijn onder andere:

 • Het bouwen van financiële applicaties voor onze klanten. Voorbeelden hiervan zijn pensioenplanners en -portalen, pensioen- en verzekeringsberekeningen voor externe systemen en documenten. Bij de bouw van deze applicaties maak je gebruik van ons eigen ontwikkelplatform Futurama.;
 • Als onderdeel van een projectteam implementaties bij klanten van ActuIT verrichten;
 • Ondersteunen bij de ontwikkeling van Futurama;
 • Testen van nieuwe functionaliteit/modules in Futurama.

Functie-eisen/ profiel

 • Minimaal HBO geschoold;
 • Analytische achtergrond;
 • Vloeiend in Nederlandse taal en geschrift. Engels is een pre;
 • Aantoonbare affiniteit met IT;
 • Ervaring met het gestructureerd opzetten van financiële producten in Excel is een pre;
 • Je bent beschikbaar voor minimaal 32 uur in de week.

 

Ziet jouw CV er (nog) niet zo uit, maar ben je wel enthousiast over de functie? Dan laten we ons graag overtuigen van jouw kwaliteiten.

Vaardigheden

 • Analytisch ingesteld;
 • Klant- en servicegericht;
 • Flexibel;
 • Accuraat;
 • Resultaatgericht;
 • Gestructureerd;
 • Leergierig.

Over Futurama
Futurama is het softwarepakket dat ActuIT in eigen beheer heeft ontwikkeld. Futurama wordt door financieel dienstverleners ingezet als communicatie-oplossing voor de financiële producten die zij aanbieden. Binnen Futurama kunnen deze financiële producten gemodelleerd worden, en vervolgens via bijvoorbeeld een website individueel inzichtelijk gemaakt worden. ActuIT verzorgt voor een groot aantal financieel dienstverleners implementaties met Futurama. Diverse klanten van ActuIT werken ook zelfstandig met Futurama. Met meer dan 7 miljoen eindgebruikers is ActuIT marktleider op het gebied van pensioencommunicatie-applicaties in Nederland.

Werken bij ActuIT
ActuIT is een enthousiaste, kleine organisatie. Er heerst een informele werksfeer waarin pro-activiteit wordt verwacht en aangemoedigd, en consultants zelfstandig of in kleine teams de verantwoordelijkheid dragen voor klantapplicaties. Dat geeft je de mogelijkheden om zelf facetten van je werk op te pakken die je leuk vindt en waar je goed in bent. Daarbij besteden we veel aandacht aan jouw persoonlijke leerdoelen. Je kunt je eigen stempel op onze organisatie drukken. Plezier in je werk is voor ons een vereiste voor succes.

De werkzaamheden voer je grotendeels uit in ons kantoor in Eindhoven of Amsterdam. Je onderhoudt je eigen contacten met klanten via e-mail en telefoon. Voor overleg of ondersteuning kun je ook op locatie bij de klant werken.

ActuIT wil niet alleen een interessante, maar ook een plezierige werkgever zijn. Dat vind je terug in:

 • Aandacht voor persoonlijke groei en ontwikkeling;
 • Flexibele werktijden;
 • Kantoren op loopafstand van Amsterdam CS en Eindhoven CS;
 • Mogelijkheid tot thuiswerken;
 • Mogelijkheid tot het volgen van (externe) cursussen.

Arbeidsvoorwaarden
ActuIT biedt een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en goede personeelsvoorzieningen. We bieden een concurrerend salaris afhankelijk van ervaring en opleiding. Daarnaast bieden we de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Winstuitkering;
 • Vergoeding van internet en telefoonkosten;
 • Laptop;
 • Pensioenverzekering.

Geïnteresseerd?

Ben jij op zoek naar een bedrijf met leuke collega’s, afwisselend werk, voldoende uitdaging en veel ruimte tot eigen initiatief? Of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Dirk Kuijpers op telefoonnummer 020-5304760 of per e-mail dirk.kuijpers@actuit.nl.

Wellicht ben jij degene die ons team binnenkort komt versterken!